Edukacja Domowa | Kreatywna Szkoła Montessori

ZAPISZ DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY

Czynimy świat dziecka lepszym

Edukacja domowa

``Największymi darami, jakie możemy dać naszym dzieciom, są korzenie odpowiedzialności i skrzydła niezależności' Maria Montessori

W naszej szkole ...

a

roku szkolnego 2021/2022

a

Do współpracy zapraszamy Rodziców, którzy czują że....

dobra współpraca pomiędzy szkołą i Rodzicami jest warunkiem koniecznym wysokiej jakości nauczania.

W założeniach naszej szkoły Rodzice i szkoła nie tylko nauczają. Wszyscy członkowie naszej szkolnej wspólnoty (Dzieci, Rodzice i Nauczyciele i Dyrekcja) potrzebują sobie radzić z nieznanymi dotąd zadaniami i sytuacjami.  Jeśli wszyscy włączymy się do współpracy w celu rozwoju potencjału naszych dzieci, jest większa szansa na sukces.

Rodziców, którzy również z nami się uczą. Sa gotowi zapomnieć jak sami byli uczeni, są gotowi pozyskiwać wiedzę (czytać, uczestniczyć w spotkaniach, szkoleniach) aby bardziej zrozumieć jak będzie uczyć się dziecko.

Będą otwarci pomóc nam we współpracy z lokalnym środowiskiem, lokalna społecznością. Będą otwarci na innowacje i eksperymenty pedagogiczne.

Będą z nami szczerze rozmawiać o swoich wątpliwościach i współpracować we wzajemnym szacunku.

0
Ulepionych bałwanów
0
Eksperymentów
0
Zjedzone jabłka
0
Przeczytanych wspólnie książek

Kreatywna Szkoła Montessori
ul. Mickiewicza 53
70-385 Szczecin

sekretariat godz. 8:00-15:00  tel. 575 566 959

rekrutacja tel. 505 566 959

biuro@ksmontessori.pl

Poniedziałek-Piątek,
7:00 – 16:30
Weekend nieczynne

NAPISZ DO NAS

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Podane w formularzu dane osobowe mogą być przetwarzane przez administratora zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami (w szczególności przepisami RODO) oraz Polityką Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia m.in. wgląd do danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania, jak i usunięcia.